Novinky

Documents

  • 4. 6. 2020 / Lékový záznam pacienta v programu WinMed®²

Do programu WinMed®² jsme připravili funkci pro zobrazení lékového záznamu pacienta. Sdílený lékový záznam pacienta umožní nahlížet do údajů o předepsaných a vydaných léčivých přípravcích pro konkrétního pacienta, vedených v Centrálním úložišti elektronických receptů.

Lékový záznam vyvoláte v programu WinMed®² na formuláři receptu ikonou L. záznam. Pokud se jedná o Vašeho pacienta, kterému jste již vystavovali eRecept, tak nejspíš nebude potřeba zadávat vůbec nic navíc (v zobrazeném formuláři napřed zkuste pouze stisknout tlačítko Ano). Je ale možné, že kvůli ztotožnění osoby na Vás bude WinMed®² (resp. SÚKL) požadovat zadání čísla občanského průkazu nebo pasu pacienta. Můžete rovněž změnit počet měsíců, za které chcete Lékový záznam zobrazit (implicitně 4), a pro kontrolu duplicitně předepsaných léčiv zvolit počet shodných znaků ATC (implicitně 5).

V lékovém záznamu jsou barevně zobrazeny léky se stejnou účinnou látkou (vybráno podle ATC). V záhlaví můžete seznam filtrovat podle toho, zda jste lék předepsali Vy nebo jiný lékař (Moje, Cizí nebo Vše) a vyhledat, kdy byl pacientovi předepsán konkrétní lék, přes název léčiva (nabízený seznam se tvoří pouze z léků předepsaných nebo vydaných pacientovi za zvolené období).

Zobrazení lékového záznamu ve WinMedu, a odkud a jak ho spustit, naleznete na obrázcích níže.

  • 23. 12. 2019 / Zveřejněna příručka k modulu eNeschopenka

V souvislosti se zavedením povinnosti podávat od Nového roku neschopenky elektronicky jsme vyvinuli nový modul pro WinMed®² nazvaný eNeschopenka.

Návod, jak s tímto modulem pracovat, můžete stáhnout ZDE.

Starší příspěvky
Jsme členem Registru solventních firem, který je znamením bezpečného a korektního obchodního vztahu se stávajícími i potencionálními klienty. Registr zahrnuje společnosti, které prokazují svou finanční stabilitu, dobrou platební morálku, solventnost a spolehlivost.
/* ]]> */